frick - profil

Walczy się do końca o to w co się wierzy.rnMiłość jak rewolucja- nie udaje się słabszym.rnTen kto wraca jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.
Ostatnio na blogu: Jakie życie potrafi być przewrotne.
Niby już dno bezdenne i czeluść ciemniejsza od węgla a jednak się odbiłam,
nawet nie wiem kiedy, ale to co się teraz dzieje chodź tak oszałamiające biorę w całości, analizuje ale nie oceniam.
Świat nie przestał mnie jednak zadziwiać.
Wszyscy zdiagnozowani wariaci to zajebiści ludzie,
a ci normalni są po prostu nie zdiagnozowani i przez to dużo tracą :-D
 KOMENTARZE (2) 
est-her lubię to! ;)
2019-01-29 22:16
pewnietakbedzie lubię to! ;)
2019-01-30 08:56

O Tobie:

Mnie już niema, zostałam podeptana i wyrzucona do kosza jak stara zabawka. Kilka razy nawet z niego wyszłam i udało mi się dostać jeszcze trochę czułości, ale ona za bardzo się boi więc szuka powodów anie rozwiązań.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: Staram się podnieść z 1,5 rocznego doła zwanego depresją i walczyć o nas bo się pogubiłyśmy i spier... po drodze kilka rzeczy.
Nałogi: Chcę żyć mimo że najczęściej nie widzę sensu.
A poza tym...: Jestem staroświecka i wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia.Nienawidzę obecnego trendu na zdrady bo uważam że ludzie mając teraz coraz więcej możliwości komunikowania się ze sobą, wciąż nie potrafią stanąć, spojrzeć prosto w oczy, i szczerze powiedzieć jaki mają problem a potem spróbować go wspólnie rozwiązać. teraz jak kogoś przerasta problem to ucieka.

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? Mam swoją wersję wydarzeń, i w takich sprawach zależy mi na tym żeby ludzie znali mój punkt widzenia zanim mnie osądzą.
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
Poranna__kawa2019-02-01 21:04
Jak można życie uzależniać tylko od tego czy się jest kochanym czy nie czy kogoś kochamy czy nie? To jest pułapka! Pokochaj siebie, a nie będziesz miewała depresji ;). Wtedy nawet jak ktoś odejdzie będziesz miała dalej swoje życie, które zbudowałas na swoich osobistych fundamentach ;). Pozdrawiam.
Jodła.2019-01-13 21:31
a gdzie leży 'srodek niczego' ? Hm.
korsyka2019-01-06 18:44
Siedzę, czytam, i wydaje się bliskie, a zarazem takie odległe. Czas mnie prześcignął. Ja stoję w miejscu. Oddycham tym samym powietrzem. Pustym wzrokiem patrzę przed siebie bez efektu olśnienia. W dłoniach trzymam dzban, który jest pełen romantycznych wzniosłych tez i ideałów. Problem polega na tym, że jest zbyt ciężki, by móc swobodnie z niego lać szlachetne trunki. A ten wyjątkowy puchar już nie jest taki prosty w obsłudze jak wcześniej. Wymaga!!! Ps. Jak Ci się podobał spacer ;) Dziękuję za zainteresowanie
dlaniej3332019-01-04 19:26
Moge Tobie uściskać rękę.Tez byłam zabawka.Usłyszałam słowa"Bylas blisko,wiec nie musiałam szukac"..a ja glupia brnęłam i sie zakochiwałam..
frick2018-12-29 02:06
zzieleniala rnJa wiem już całkiem sporo o tym co mi dolega i tak jak odpisałam "korsyce" leki nie załatwiają problemu tylko go trochę tłumią, a o fachową pomoc walczę ponad 2 miesiące i jestem już na ostatniej prostej ale niestety nie mam konkretnego terminu a leki naprawdę nie ogarniają tyle ile by się chciało, poza tym to g... cały czas ewoluuje, nigdy nie wiesz co będzie jutro albo nawet za chwilę.rnTo że się to wypacam to też pewna forma radzenia sobie z różnymi napadami, ale to zrozumie tylko ktoś kto wpadł w "głęboką" depresję. rnA znajomi są, ale tylko ci którzy się martwią, i do nich też mam z 1000+km, i z nimi rozmawiam, i oni słuchają mnie a ja ich, ale nic na siłę, a reszta była jak było dobrze. Świat nie istnieje dla mnie bez zaufania a tego już nie mam dla nikogo nawet dla siebie.

Witaj, Zaloguj się

frick w portalu

KONTAKT DO FRICK

 
Imię:frick

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:zagranica
Miasto:środek niczego
Płeć: kobieta
Urodziny:1983-08-06
Imieniny:00-00
W portalu od:2009-03-07 00:00:00
Aktualizacja: 2019-01-03 22:27

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
RysioPyyysio Mimo skali kampanii karnej żaden z Czeczenów nie zwrócił się do rosyjskich organów ścigania z oskarżeniem.😜 opinia dodana 2019-02-19 13:19:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019