ooolove - profil

"Serce i potok ostrzegać daremnie" A .Mickiewicz
Ostatnio na blogu: W SWOJE SERCE WSŁUCHANA .....CZEKAM
Jakże obłudny jest ten świat a ja obłudy cząstką tego świata jestem la la la …śpiewam sobie pod nosem choć w nastroju do radości i śpiewu wcale nie jestem . Dziś znowu skłamałam, nie wiem ,który raz ,bo po tysięcznym przestałam liczyć tłumacząc sobie, że systematyczność z jaką to robię i idąca z nią powszechność decyduje nie tylko o tym co wypada a co nie , ale również usprawiedliwia i zagłusza czasem jeszcze pojawiające się wyrzuty sumienia i wstręt do samej siebie.
Zabawy w heteryczkę , ciągle udawanie , gra z dreszczem emocji- elementem , który towarzyszy wszystkiemu co może zostać nagle zdemaskowane …nienawidzę tego a jednocześnie ze zdumieniem odkrywam perfekcje i łatwość z jaką mi to już przychodzi. Desperacko od lat tak jak dziś oszukuję samą siebie , rezygnując z rzeczy dla mnie ważnych , szczęścia jakie daje spełnienie i radości , którą niesie ze sobą prawdziwe uczucie . W imię ochrony osób mi bliskich przed rozczarowaniem jakie mogłaby wywołać u nich prawda, codziennie rezygnując z części siebie i regularnie się unieszczęśliwiając....Jak długo jeszcze ………??????????
Dla sprostowania:
To nie tak, że jestem zgorzkniałą osobą z roszczeniową postawa do świata i innych ludzi. Obiektywnie nie mam powodu do narzekań, nie mam złego życia i mogłabym wymienić z 1000 powodów, które powinny zapewnić mi szczęście, problem w tym że tyle samo wymieniłabym powodów do niezadowolenia. Otacza mnie miłość, ale toczy się ona jakby obok mnie. Jestem tylko obserwatorem, widzę ją, ale nie potrafię dotknąć i to intensyfikuje mój smutek ..... jestem przyzwyczajona do wielu ludzi ,ale z nikim tak naprawdę nie czuję się związana. Należę tylko do siebie i jeszcze kilka lat temu taki stan rzeczy całkowicie mnie satysfakcjonował. Co się zmieniło ? sama nie wiem zestarzałam się , dojrzałam, a może wszystkiego po trochu............szukam tylko nie bardzo wiem jeszcze czego. Pragnę , marzę i wzdycham do czegoś czego osiągnięcie ma zapewnić mi szczęście, ale czy tak naprawdę będzie? nie wiem . Wiem tylko jedno od jakiegoś czasu staję przed lustrem i w jego odbiciu wiedzę kogoś kto nie wzbudza nawet odrobiny mojej sympatii. Nieodwzajemnione uczucie, igranie z sercem drugiej osoby , kpina z jej zaangażowania-wiem , że wszystko boli tak samo niezależnie od tego czy rani cię kobieta czy mężczyzna dlatego nie chcę jakieś tam znajomości, byle jakiego zapychacza wolnego czasu , chwilowej zabawy. Brakuje mi kogoś prawdziwego i znajomości na serio…..Nie interesują mnie Bi Panie z dzieckiem i mężem, bo niby gdzie chcesz mnie w tym swoim poukładanym już życiu umieścić? kim mam dla Ciebie być? zabawką ? chwilową rozrywką? Urozmaiceniem życia sexualnego dla Ciebie i Twojego partnera ? Nie stanowczo tego typu relacją zainteresowana nie jestem.
 KOMENTARZE (0) 

O Tobie:

Sympatyczna wariatka o romantycznej naturze zakochana w książkach i owocowych herbatach. Niezależna indywidualistka wciąż wierząca w miłość , ludzką bezinteresowność i szczerość . Ciepła , oddana , wierna i tego samego oczekująca od drugiej strony.
Czym się zajmujesz, hobby, czas wolny: praca, praca i jeszcze raz praca a w wolnych chwilach długie spacery z ukochanym psiakiem, dobra ksiązka, spotkanie ze znajomymi najlepiej przy aromatycznym latte z bitą śmietaną :)
Muzyka, kino, ksiązki, do których wracasz: "Braveheart - Waleczne Serce" "Grupa Wschód" "Kola" "Lśnienie" i wszystko co dobre i interesujące ;) muzyki i książek jest tyle, że miejsca by zabrakło :)
Nałogi: uzależniona od przytulania i kofeiny

Ty w portalu

Jesteś tu bo...? szukam szczęścia , kto wie być może nosi ono Twoje imię
Można Cię spotkać: czat forum ogłoszenia

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
96Jennifer992019-09-19 20:37
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
96Jennifer992019-09-19 20:37
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
96Jennifer992019-09-19 20:37
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
96Jennifer992019-09-19 20:37
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com
96Jennifer992019-09-19 20:37
Hej! Probujesz znalezc kogos na milosc lub seks? Po prostu przyjdz: www.easgirl.com

Witaj, Zaloguj się

ooolove w portalu

KONTAKT DO OOOLOVE

Imię:i need your love
E-mail: emailooolove@interia.pl 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:opolskie
Miasto:Opole
Płeć: kobieta
Urodziny:1984-06-13
Imieniny:00-00
W portalu od:2013-09-15 17:32:43
Aktualizacja: 2013-09-22 18:04

ULUBIONE

Gia_74 ·

Ostatnio komentowane:

erotyka Fitness intymny kobiet
wiktoria19 Polecam fajną stronkę gdzie można zobaczyć filmy jeszcze przed premiera: filmowyhit.pl opinia dodana 2020-03-30 22:35:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020