slowemniejednym - profil

Beatius est magis dare, quam accipere
Ostatnio na blogu: Friends.
The One with All the Poker.
Monica, Rachel i Phoebe przegrywają z Rossem, Chandlerem i Joeyem w pokera. Dziewczyny chcą się odegrać i biorą lekcje gry w karty u ciotki Rossa i Moniki. Rachel pragnie zmienić pracę, idzie na rozmowę na 5th Ave i jest prawie pewna, że „będą jej płacić z robienie zakupów”. W trakcie wielkiego pokerowego rewanżu dzwoni rozmówczyni Rachel z informacją, że zatrudni kogoś innego. Załamana odmową Rach jest na granicy płaczu. Ostro licytuje z Rossem, pożycza pieniądze od Moniki i Phoebe. Joey i Chandler wykładają gotówkę dla Rossa. Nagle Ross mówi pass, nie pokazując swoich kart. Dziewczyny tryumfują, Rachel skacze ze radości. Ross patrzy na Rachel rozmazanym wzrokiem i mówi do załamanych chłopaków: „Spójrzcie tylko, jaka ona jest szczęśliwa”. Ostatnia scena – Chandler i Joey rzucają się na leżące na stole zakryte karty Rossa podejrzewając, że poddał grę, żeby poprawić humor Rach. Ross broni kart przed nimi.
Ten z pokerem.
Ten w którym zrozumiałam, że jestem pieprzonym Rossem, a Ty moją Rachel. Moją – nie moją. Te spojrzenia spaniela, którymi Cię oblepiam, jak nie patrzysz. Twoja nieświadomość głębi moich uczuć. Owszem, powiedziałam”kocham”. Ale według Ciebie to było szafowanie tym słowem. Moja niezdarność i bezbronność w kontaktach z Tobą. Rozczulasz mnie absolutnie, rozbrajasz kompletnie. Nie potrafię się na Ciebie złościć ani gniewać. Wszystko, co mówisz jest dla mnie ważne, lepiej od Ciebie pamiętam Twoje słowa. Za Twój uśmiech, Twoje dobre samopoczucie oddam swoją godność. Biorę to, co zdecydujesz się dać, nic nie żądam.
Przed nami tyle odcinków serialu, tyle dni w których będę robić z siebie pajaca. Wiem, że nie będzie The One with the Happy End.
Moja jedyna Rachel.
 KOMENTARZE (0) 

O Tobie:

Carum est, quod rarum est
A poza tym...: Cogitationis poenam nemo patitur

Ty w portalu

Jesteś tu bo...?
Można Cię spotkać:

Księga gości

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Dopisywanie do księgi gości po zalogowaniu
Blue442021-06-12 04:36
Każdy człowiek pozwala na kochanie go, zwłaszcza z wzajemnością. Lecz na okłamywanie i nieszczerość pozwalają sobie tylko ci, którzy nie szanują samych siebie.
wakonda2021-05-14 17:32
Cytat znaleziony na FB - Chaos i inne piętra - Kaja Kowalewska
Tau2021-03-03 19:10
Zgadzam się z Twoim mottem. Masz zamiar rozdać wszystko? Myśli nie są dobre ani złe, ale rodzą się z nich czyny, a tymi nie tylko można wyrządzić samemu sobie krzywdę, mogą one ugodzić kogoś kto w nas uwierzył, kochał. Tak mnie naszły wspomnienia. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Witaj, Zaloguj się

slowemniejednym w portalu

KONTAKT DO SLOWEMNIEJEDNYM

Imię:SłowemNieJednym
E-mail: emailmagiaslow@pisz.to 

METRYCZKA

Kraj:Polska
Województwo:dolnośląskie
Miasto:
Płeć: kobieta
Urodziny:06-08
Imieniny:00-00
W portalu od:2020-11-21 21:19:29
Aktualizacja: 2021-05-21 10:12

Ostatnio komentowane:

info HAH
Galindia Muzyka klubowa w Hell to klimatyczne miejsce. Polecam. opinia dodana 2021-05-06 13:41:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021