Sondaż: 41 proc. Polaków nie zagłosuje na geja

Ponad 40% Polaków nie oddałoby głosu na polityka o orientacji homoseksualnej - wynika z badania przeprowadzonego przez CBOS.

CBOS sprawdziło oczekiwania Polaków względem polityków ubiegających się o mandat w parlamencie. Najmniejszym poparciem cieszą się politycy, którzy kłamią lub podejrzani o udział w aferze korupcyjnej. 91 proc. ankietowanych zadeklarowało, że nie oddałoby głosu na kłamcę, 90 proc. z kolei nie poparłoby polityka, którego nazwisko pojawia się w skandalu łapówkarskim. 90 proc. Polaków nie oddałoby również głosu na polityka-alkoholika - wynika z sondażu CBOS. Uzależnienie polityka od alkoholu nie przeszkadzało 7 proc. ankietowanych. 7 proc. ankietowanych zadeklarowało też, że oddałoby głos na polityka, który spowodował wypadek po pijanemu.


czytaj więcej
wprost.pl
Data publikacji w portalu: 2013-09-30
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

zonapremiera2013-10-04 21:52
Ja też nie zagłosuję na geja. Są egoistyczni z natury. Wole głosować na człowieka, który ma poglądy zbieżne z moimi.

fleurdumal2013-10-05 11:02
Pewnie. A wszystkie lesbijki są brzydkie z natury. Takie, co to ich żaden chłop nie chciał baby z wunsem. Z braku laku zadają się z podobnymi sobie brzydkimi, wąsatymi babami, ale wiadomo, że chce im się penisa, męża, dzieci i domu, jak każdej kobiecie - jeśli czasem udają szczęśliwe, to kłamią. Dlatego są - już z nabycia, nie z natury - sfrustrowane, agresywne, zgorzkniałe, skwaszone, fałszywe i nienawidzą reszty szczesliwego świata. Ja jestem szczęśliwa, kocham pokój, miłość i kucyki pony. Powaga. Dlatego nie zagłosuję na lesbijkę.

zonapremiera2013-10-05 17:56
Oh yeah, na lesbijki tez nie zagłosuję. Na żadna partię też nie, bo kradną. Na niezrzeszonego też nie, bo sam musi ukraść więcej . Nie kocham kucyków pony. A lesbijki bywają brzydki nie z natury, lecz z wyboru ;) dlatego nie będę w ogóle głosować.

fleurdumal2013-10-05 19:43
Potem zaś będziesz zapewne z resztą Polaków narzekać, że w tym kraju jest syf. Lekko, łatwo i przyjemnie. Jak stosować stereotypy: gej egoista, lesbijki nie chciał żaden chłop, faceci myśla kutasem, kobiety nie myślą w ogóle. Każdy kocha stereotypy - byle nie na swój temat. Każdy ząda tolerancji - ale jedynie dla siebie i sobie podobnych. Wodko, jak życ??? Co do brzydoty, nie to ładne, co ładne, a co się komu podoba. Dla mnie brzydcy są ludzie, którzy udają kogoś, kim nie są, obnoszą ostentacyjnie negatywne nastawienie i minę, jakby jednocześnie trzymali w zebach cytryne i powstrzymywali gazy. Jeśli konkretnie o lesbijki chodzi to to, plus "ja >>jak lesbijka<< (whatever it means) wygladac nie będę, to znaczy, że bedę bardziej kłobieca niż drag queen." Na wypadek, jakbyś nie poczuła ironii i myślała, że chodzi mi o tzw. butch. Te przynajmniej nie lepią się i nie kleją od kilogramów pudru, szminki i jakichś smiesznych bronzerów.

afrodyta1232015-02-05 20:24
Witam Wiele razy już pisałam na tym forum i dostałam bardzo dobre podpowiedzi więc i teraz zdecydowałam się napisać Mam 19 lat i mam problem z miejscem intymnym. Powiedzcie mi co się dzieje. Zdjęcia znajdziecie tu:rngoo.gl/6NFZ71rn


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022