Coś takiego nie może istnieć

COŚ TAKIEGO NIE MOŻE ISTNIEĆ to wystawa fotograficzna w nurcie fotografii społecznie zaangażowanej. Bohaterkami są kobiety nieheteronormatywne (homoseksualne, biseksualne, transpłciowe i queerowe), życiowo związane z Białymstokiem.
Celem wystawy jest upomnienie się o przestrzeń dla kobiet, które nie wpisują się w tradycyjny wizerunek kobiecości. Jednocześnie jest próbą zainicjowania dialogu o współistnieniu różnorodnych grup społecznych w jednej przestrzeni miejskiej.

Jej ważnym elementem jest kampania outdoorowa w przestrzeni Białegostoku. możesz wesprzeć. na: http://polakpotrafi.pl/
Data publikacji w portalu: 2014-03-10
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

ulrikam2014-03-13 22:17
kolejna nieheteronormatywna pinda robi rewolucję, lansując siebie i kolejne niegeteronormatywne pindy ,które prócz nieheteronormatywności nie maja nic do powiedzenia ..jak chwastów was

mistyka20002014-03-15 15:10
ulrikam, odczuwam w twym komentarzu ogrom agresji. Jeżeli tylko tyle odczytałaś z projektu, to go nie zrozumiałaś. Jego cele są następujące:rn"Celem wystawy jest upomnienie się o przestrzeń dla kobiet, które nie wpisują się w tradycyjny wizerunek kobiecości. Jednocześnie jest próbą zainicjowania dialogu o współistnieniu różnorodnych grup społecznych w jednej przestrzeni miejskiej."

ulrikam2014-03-16 13:23
mistyka odczuwam w twoim komentarzu ogrom ,bo udajesz że nie rozumiesz, że wszyscy ,że istnieją w przestrzeni ,ale one nie mają nic ciekawego do powiedzenia prócz tego że nieheteronmormatywne ..a i lans ich nieheteronormatywności jest jak flaki z olejem i polega na pokazaniu fotek rnno i co z tego ?rnzaininicjowałaś - no to masz dialog

ulrikam2014-03-16 13:23
ogrom indolencji

ulrikam2014-03-16 13:25
popracujcie lepiej nad edycją komentarzy w tym miejscu , bo coś szwankuje

czarodziej-z-oz2014-03-17 08:53
nie wiem, czy dziewczyny sie lansuja czy nie, ale faktem jest, ze video jest przegadane, bite 3,5 min. mowy o tym samym czyli "co chcialybysmy zrobic" - a dopiero ostatnie 20 sekund mowi o tym po co to wogole jest. Podsumowujac - jesli ten film ma byc reklama wystawy fotograficznej o nieheteronormatywnych, to proponuje skrocic do max 30 sekund i powiedziec na koncu gdzie ta wystawa jest albo dac linka do strony.

k1k22014-03-18 19:04
Bardzo dobry film, rn bardzo fajna inicjatywa,rn bardzo sympatyczne dziewczyny,rn które pomimo licznych trudności mają jeszcze chęci na... "co chciałybyśmy zrobić" ROBIĄ! "Lansujcie" się jak najwięcej i częściej . Niech nas zobaczą i w Białymstoku :)

mistyka20002014-03-20 23:48
Video powstało w celu promowania projektu, na który szukamy finansowania przez PolakPotrafi, dlatego opowiadamy co chcemy zrobić. Jeżeli nie uzyskamy wsparcia, nie będzie kampanii outdoorowej, nie będzie projektu. Poza tym sytuację wyjaśniamy w opisie na PolakPotrafi, jest tam też artykuł o projekcie. Proszę o doczytanie. I będę zobowiązana za wsparcie w jakiejkolwiek formie projektu: finansowe, czy promowanie wśród znajomych. :)

PaniMagda2014-03-28 18:20
Bardzo popieram projekty, które mają oswajać typowych Kowalskich z obecnością osób nieheteronormatywnych w przestrzeni społecznej. Ciekawa jestem czy autorki starają się o jakieś unijne dotacje, albo sponsoring ambasad krajów, które wspierają kwestie osób LGBT?


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
WitchyBay sztukJeden chyba właśnie słabo tutaj z moderacją,, opinia dodana 2021-09-02 14:58:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021